MIKÄ OLEMME?

Kaski on markkinointitoimisto, joka on hyvällä tavalla pieni ja samaan aikaan yksi Suomen suurimmista. Asiakkaamme saavat käyttöönsä kokeneiden ammattilaisten palkitun osaamisen ja henkilökohtaisen, innostuneen palvelun. Taustaltamme löytyvät kaikki Salomaa Yhtiöiden monipuoliset markkinointiviestinnän ja -teknologian palvelut.

MITÄ TEEMME?

Autamme asiakkaitamme luomaan brändeihin kaupallista vetovoimaa. Työkalujamme ovat strateginen luovuus, vaikuttava kommunikaatio ja erinomainen kanavaymmärrys.

Palvelut

Digitaalinen
Verkkosivustot
Sovellukset
Palvelumuotoilu
Käyttöliittymät
Kampanjat
Julkaisujärjestelmät (CMS & CMF)
Hakukoneoptimointi (SEO)
Ilme & Identiteetti
Web Design
Logo
Lehtikonseptit
Kuvitukset
Kuvakonseptit
Identiteetti
Graafinen suunnittelu
Graafinen ohjeisto
Esitteet
AV-esitykset
Markkinointi
B2B
B2C
Tutkimukset
Markkinointiviestintä
Asiakassuhdemarkkinointi
Konseptit
Mainonta 360°
Retail
Ostopolkuanalyysit
Myymälämarkkinointi
Pakkaussuunnittelu
Sisällöntuotanto
Videotuotanto
Videosuunnittelu
Sosiaalinen media
Natiivimainonta
Markkinointitekstit
Blogit
Artikkelit
Strategia
Brändiportfoliot
Brändistrategiat
Liiketoimintastrategiat
Retail-strategiat
Viestintä
Maineenhallinta
PR
Sosiaalinen media
Tiedotteet

Yhteystiedot

Heikki Veijola
Managing Director

+358 43 200 0206
heikki.veijola@kaskiagency.fi
Tia Lilius
Business Unit Director

+358 40 772 1447
tia.lilius@kaskiagency.fi
Leena Periaho
Creative Director

+358 40 508 6453
leena.periaho@kaskiagency.fi
Markus Lehtonen
Planning Director

+358 40 049 9986
markus.lehtonen@kaskiagency.fi

KASKI Helsinki

Salmisaarenaukio 2
00180 Helsinki

KASKI Tampere

Käyntiosoite: Kauppakatu 1 (6. krs), Tampere
Postiosoite: PL 716, 33101 Tampere

Ihmiset

Heikki Veijola

Heikki Veijola Managing Director
+358 43 200 0206
heikki.veijola@kaskiagency.fi

Tia Lilius

Tia Lilius Business Unit Director
+358 40 772 1447
tia.lilius@kaskiagency.fi

Leena Periaho

Leena Periaho Creative Director
+358 40 508 6453
leena.periaho@kaskiagency.fi

Markus Lehtonen

Markus Lehtonen Planning Director
+358 40 049 9986
markus.lehtonen@kaskiagency.fi

Johanna Siltanen

Johanna Siltanen Creative Director
+358 50 380 8155
johanna.siltanen@kaskiagency.fi

Hanna Salo

Hanna Salo Producer / Copywriter
+358 44 537 5675
hanna.salo@kaskiagency.fi

Aino Maaranta

Aino Maaranta Junior Producer
0504924677
aino.maaranta@kaskiagency.fi

Timo Hämäläinen

Timo Hämäläinen AD

timo.hamalainen@kaskiagency.fi

Kim Paqvalin

Kim Paqvalin Graphic Designer

kim.paqvalin@kaskiagency.fi

Mika Keski-Kapee

Mika Keski-Kapee Production AD
+358 50 381 3165
mika.keski-kapee@kaskiagency.fi

Annu Laine

Annu Laine Web Developer
+358 40 631 0669
annu.laine@kaskiagency.fi

Kristian Broholm

Kristian Broholm Video Creative
+358 40 647 6761
kristian.broholm@kaskiagency.fi

Burhanuddin Saifullah

Burhanuddin Saifullah Head of Animation, Illustrator

burhanuddin.saifullah@kaskiagency.fi